Naklejka podłogowa ZACHOWAJ ODSTĘP
   Naklejka podłogowa ZACHOWAJ ODSTĘP
   Naklejka podłogowa ZACHOWAJ ODSTĘP

   Naklejka podłogowa ZACHOWAJ ODSTĘP

   Opinie (0)
   10,00 zł
   brutto

   Naklejka z grafiką na podłogę

   Wymiary: 80x10 cm

   Folia samoprzylepna z laminatem podłogowym

   Możliwość przygotowania indywidualnego projektu.

   Wysyłka: 24 h

   Ilość

   Naklejka podłogowa

   W czasie epidemii na firmy i budynki publiczne nakładany jest szereg dodatkowych wymagań. Z naszymi naklejkami łatwiej zarządzać informacjami dla klientów i zadbać o bezpieczeństwo klientów i pracowników

   Zestaw praktycznych naklejek przydatnych w oznakowaniu sklepów, biur, urzędów. Naklejki pozwolą informować gości czy klientów o nowych zasadach funkcjonujących na terenie  obiektu. 

   W reklamie rośnie znaczenie podłogi jako powierzchni reklamowej lub do prowadzenia komunikacji. Naklejki ostrzegawcze, informacyjne czy reklamowe są coraz częściej aplikowane na podłogach w galeriach, supermarketach czy aptekach. Aby przekaz kierowany do klientów przy pomocy podłóg był skuteczny projekt musi być dobrze widoczny i bardzo czytelny. Przede wszystkim musi być trwały i bezpieczny dla klientów, dlatego nasze naklejki zabezpieczamy laminatem podłogowym o właściwościach anty poślizgowych.  

   Jak przykleić naklejkę?

   Naklejki są samoprzylepne z klejem białym, na papierze podkładowym. Naklejki można przykleić na wszystkie gładkie, "śliskie" powierzchnie takie jak: płytki, panele, lakierowane drewno itp. Przed przyklejeniem powierzchnie należy wymyć i odtłuścić np. płynem do mycia szyb.

   Potrzebujesz inny wzór naklejki?

   Możesz zamówić własny projekt naklejki. Zakup "projekt" oraz skontaktuj się z nami emailem lub telefonicznie aby ustalić szczegóły.

   285372

   Specyficzne kody

   Brak opinii użytkowników

   Napisz opinię
   Naklejka podłogowa ZACHOWAJ ODSTĘP

   Zobacz także

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   3 innych produktów w tej samej kategorii:

   Naklejka podłogowa ZACHOWAJ ODSTĘP

   10,00 zł
   brutto