Kontynuując korzystanie z tej witryny, akceptujesz Politykę prywatności i wykorzystywanie przez nas z plików cookie.

   Pieczątka dla dzieci PROTECT KIDS

   Opinia(0)
   50,00 zł
   Brutto

   Pieczątka antywirusowa 

   WYMIARY BLISTRA:

   Długość: 190 mm

   Szerokość: 75 mm

   Waga: 120 g

   Pieczątka zawiera płytkę tekstową z wygrawerowaną

   podobizną Monster Virusa

   Ilość

   Pieczątka dla dzieci PROTECT KIDS do nauki mycia rąk

   Coronavirus rozprzestrzenił się w całej Europie, szkoły i przedszkola zostały zamknięte. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła pandemię. Trudno precyzyjnie określić czas, kiedy to zagrożenie minie. Stanęliśmy przed wielkim wyzwaniem. Żeby zmniejszyć zagrożenie, coraz więcej ludzi pracuje z domu (Home Office), jednocześnie opiekując się swoimi dziećmi. By chronić dzieci przed coronawirusem, rodzice muszą wyrobić u swoich pociech nawyk prawidłowego mycia rąk.

   PODSTAWĄ JEST REGULARNE, DOKŁADNE A PRZEDE WSZYSTKIM ODPOWIEDNIO DŁUGIE MYCIE RĄK WODĄ I MYDŁEM. TO PODSTAWOWE ZALECENIE ŚWIATOWEJ. ORGANIZACJI ZDROWIA. PRZEZ BRUDNE RĘCE ZWIĘKSZAMY RYZYKO PRZENIESIENIA WIRUSA DO ORGANIZMU.

   Jak wytłumaczyć naszym Milusińskim, że prosta, nudna z pozoru czynność mycia rąk, jest kluczowa dla naszego zdrowia i życia? Znaleźliśmy sposób by pomóc rodzicom chronić ich dzieci pokazując, że poprawne mycie rąk może być dobrą zabawą. Nasza pieczątka Protect KIDS jest wyposażona w testowany dermatologicznie tusz. Oznacza to, że używamy tuszu do stemplowania, który jest nieszkodliwy dla skóry. Każda poduszka tuszująca wystarcza na około 3000 odbić lub 5-6 odbić dziennie x 500 dni.

   Protect Kids Stamp znalazł uznanie w oczach wielu ekspertów z branży biurowej. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wykorzystać naszą wiedzę i zasoby aby stworzyć produkt do walki z pandemią. To dlatego nasza pieczątka została nominowana do nagrody "Najlepszy produkt biurowy roku 2020 w krajach Beneluxu".

   JAK TO DZIAŁA?

   Przybij pieczątkę z Monster Virusem wewnątrz i na wierzchu dłoni dziecka. Pozostaw na około 10 sekund do wyschnięcia. Teraz niech dziecko myje ręce bardzo dokładnie i tak długo, aż Monster Virus zniknie z jego dłoni. Powtarzaj te czynności wielokrotnie w ciągu dnia. Pamiętaj! Dzięki temu chronisz zdrowie i życie swojego dziecka.

   To naprawdę bardzo proste! Bądź bohaterem – chroń siebie i swoich przyjaciół. Mycie rąk to podstawa, a teraz możesz nauczyć się tego w zabawny sposób. Przybij pieczątkę z podobizną Monster Virusa na dłoniach. Policz wolno do dziesięciu. Weź ulubione mydło, odkręć wodę i… proszę bardzo! Myj ręce tak długo i dokładnie aż podobizna potworka zniknie z twoich dłoni. Baw się – powtarzając tę czynność wielokrotnie w ciągu dnia. Pamiętajcie, według Światowej Organizacji Zdrowia mycie rąk wodą i mydłem to najlepsza metoda ochrony.

   PIECZĄTKA PROTECT KIDS Z OCHRONĄ ANTYBAKTERYJNĄ MICROBAN®

   Ochrona antybakteryjna Microban® daje Pieczątce Protect KIDS dodatkową warstwę ochrony przed szkodliwymi bakteriami. Zastosowana bezpośrednio w procesie produkcji, ochrona antybakteryjna Microban® zapobiegarozwojowi szkodliwych

   bakterii. Uwaga: Powłoka MICROBAN® nie chroni przed Coronawirusem.

   NIESZKODLIWY TUSZ

   Nasza pieczątka Protect KIDS jest wyposażona w testowany dermatologicznie tusz. Oznacza to, że używamy tuszu do stemplowania, który jest nieszkodliwy dla skóry. Każda poduszka tuszująca wystarcza na około 3000 odbić lub 5-6 odbić dziennie x 500 dni.

   Specyficzne kody

   Brak opinii użytkowników

   Napisz opinię
   Pieczątka dla dzieci PROTECT KIDS

   16 innych produktów w tej samej kategorii:

   Pieczątka dla dzieci PROTECT KIDS

   50,00 zł
   Brutto