Kontynuując korzystanie z tej witryny, akceptujesz Politykę prywatności i wykorzystywanie przez nas z plików cookie.

   Wykonanie projektu graficznego

   Opinia(0)
   99,00 zł
   Brutto

   Profesjonalny projekt graficzny

   - projekty wykonujemy w programie Corel Draw, Adobe Illustrator oraz Adobe Photoshop
   - usługa projektowania dla tradycyjnych nośników drukowanych oraz na potrzeby Internetu
   - projekty w grafice wektorowej lub rastrowej
   - gotowy projekt eksportowany jest do rozszerzenia jpg lub pdf
   - cena obejmuje dowolną ilość zmian w projekcie
   - czas realizacji 1-3 dni robocze + czas na ewentualne poprawki

   Ilość

   Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2023-09-22

   Co to jest projekt graficzny?

   Projektem graficznym możemy nazwać cyfrową pracę plastyczną. Może zawierać grafikę wektorową, typografię oraz bitmapy. Projektem graficznym jest np. wizytówka, ulotka, czy plakat, a także wykorzystywany w internecie baner reklamowy.

   Zapewniamy profesjonalną usługę z zakresu projektowania graficznego na potrzeby tradycyjnych nośników drukowanych tj. wizytówki, ulotki, plakaty, banery, a także na potrzeby Internetu. Nasz zespół przy projektowaniu ma świadomość możliwości oraz ograniczeń danych mediów. 

   Na czym polega usługa projektowanie graficznego ?

   Po dokonaniu zakupu usługi oraz przesłaniu niezbędnych informacji/grafik/zdjęć/treści na nasz adres mailowy, nasi graficy w terminie 1-3 dni roboczych przygotowują wstępny projekt graficzny i przesyłają go w odpowiedzi w celu weryfikacji, ewentualnych zmian czy akceptacji. Cena zapewnia dowolną ilość zmian w projekcie, a każda poprawka wydłuża czas realizacji. Po akceptacji wysyłamy gotowy projekt lub przekazujemy do dalszej realizacji, przykładowo do zamówionego druku.

   Czy muszę zamawiać projekt graficzny jeśli podam swoje dane (imię i nazwisko/adres/dane kontaktowe), które chcę umieścić przykładowo na wizytówce?

   Każdy projekt graficzny wymaga przygotowania go w programie graficznym oraz dostosowania odpowiednich wymiarów do druku i cięcia. Nie drukujemy projektów np. z Worda. Nawet jeśli podasz wszystkie dane do wizytówki, nadal wymaga to przygotowania projektu. Podanie danych jest kwestią konieczną. To grafik wykorzystuje przesłane informacje i dostosowuje do odpowiedniego formatu, dobiera wielkość i rodzaj czcionki, kolory, odpowiednią rozdzielczość. Jak widzisz, każdy projekt jest skomplikowany oraz wymaga pracy i czasu grafika.

   Ta sama zasada tyczy się prostych projektów ulotek czy grafik.

   Jak przesłać pliki oraz informacje do projektu?

   Prześlij wszystkie dane, zdjęcia czy grafiki na nasz adres mailowy: kontakt@drukarnia-wojewoda.pl

   Jeżeli sobie życzysz podaj więcej szczegółów jak chciałbyś, aby projekt wyglądał, czy jakie kolory powinny zostać użyte. O resztę nie musisz się martwić, grafik dostosuje wszystko do odpowiedniego formatu. Pamiętaj, że masz możliwość dokonywania zmian w gotowych projektach.

   Kiedy nie muszę zamawiać projektu graficznego?

   - jeżeli masz już przygotowany wcześniej u nas projekt i chcesz zlecić kolejny druk (zachowujemy projekty)
   - jeżeli posiadasz zdjęcie/grafikę, którą chcesz umieścić na całej powierzchni ulotki/plakatu (dostosowanie i kadrowanie możemy wykonać gratis)
   - jeżeli posiadasz swój projekt wykonany przez inną osobę/firmę (pamiętaj, aby projekt był zgodny z wymiarami danego nośnika,  był w skali 1:1 oraz zawierał odpowiednią kolorystykę - w przypadku druku CMYK, w przypadku Internetu RGB)

   Specyficzne kody

   Brak opinii użytkowników

   Napisz opinię
   Wykonanie projektu graficznego

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   1 inny produkt w tej samej kategorii:

   Wykonanie projektu graficznego

   99,00 zł
   Brutto