Drukarenka do odzieży IQ
   Drukarenka do odzieży IQ
   Drukarenka do odzieży IQ
   Drukarenka do odzieży IQ
   Drukarenka do odzieży IQ
   Drukarenka do odzieży IQ
   Drukarenka do odzieży IQ
   Drukarenka do odzieży IQ
   Drukarenka do odzieży IQ
   Drukarenka do odzieży IQ
   Drukarenka do odzieży IQ
   Drukarenka do odzieży IQ
   Drukarenka do odzieży IQ
   Drukarenka do odzieży IQ

   Drukarenka do odzieży IQ

   Opinie (1)
   76,80 zł
   brutto

   Drukarenka do znakowania odzieży

   W zestawie biała taśma 1m 

   Wymiar odbicia: 14 x 38 mm

   Kolor odbicia: czarny

   Maksymalna ilość wierszy - 3 linijki

   Ilość

   Drukarenka do znakowania odzieży 


   Pieczątka jest precyzyjna i łatwa w użytkowaniu. Z łatwością pozwala na oznakowanie odzieży i materiałów. Pieczątka będzie przydatna dla dzieci w szkole, przedszkolu, żłobku, dla pracowników hal produkcyjnych, osób przebywających w domach opieki, osób uprawiający sport. Pieczątkę można otworzyć i zamknąć jednym ruchem. Poręczna obudowa i niewielki format pieczątki pozwala na schowani jej w niewielki kieszeni. Harmonijny kształt, który ułatwia wykonanie czytelnego odbicia pieczątki. Trwała pieczątka, wykonana z tworzyw najwyższej jakości. Testowana na wykonanie 1.000.000 odbić.

   Jak prawidłowo otwierać i zamykać pieczątki COLOP?

   Poniższa instrukcja obrazuje sposób w jaki należy prawidłowo zamykać pieczątkę oraz w jaki sposób można łatwo ją odblokować. Ważnym jest, aby po nałożeniu zatyczki, wcisnąć dwa boczne przyciski. Dzięki temu, zatyczka będzie długotrwale pełniła swoje funkcje. Natomiast po zdjęciu zatyczki, wystarczy mocno przycisnąć pieczątkę do płaskiej powierzchni lub odwrócić pieczątkę do góry dnem i wcisnąć kciukami przezroczyste brzegi podstawy pieczątki, aż do wystąpienia charakterystycznego dźwięku kliknięcia.
   OTWIERANIE
   1. ZDEJMIJ ZATYCZKĘ 2. DOCIŚNIJ DO POWIERZCHNI 3.OTWARTA PIECZĄTKA

   ZAMYKANIE
   1. NAŁÓŻ   ZATYCZKĘ 2. WCIŚNIJ BLOKADĘ 3.ZAMKNIĘTA PIECZĄTKA

   Guma do pieczątki o najwyższej jakości w 24 godziny.

   Dzięki ergonomicznej konstrukcji oraz inteligentnym funkcjom, nasz laser Trotec Speedy 100 otwiera przed Tobą obiecujące możliwości obróbki gumy o nieograniczonych kształtach. Lasery Speedy gwarantują najwyższą jakość i maksymalną efektywność podczas cięcia, grawerowania i znakowania dzięki czemu pieczątki zamówione do 10:00 wysyłamy w tym samym dniu. Możesz też odebrać pieczątke osobiście już po godzinie. 

   Drukarenka do odzieży IQ — niezawodna pomoc w oznaczaniu rzeczy

    

   Ile razy zdarzyło Ci się zostawić gdzieś szalik lub sweter? A może Twoje dziecko często wraca z przedszkola bez ulubionej czapeczki? Lub – co gorsza – nie pamięta, która rzecz była jego? Jak sobie radzić w takich przypadkach? Mamy na to świetne rozwiązanie. Jest nim drukarenka do odzieży IQ.

    

   Czym jest drukarenka do odzieży IQ?

    

   Drukarenka do odzieży IQ jest poręcznym urządzeniem służącym do oznaczania ubrań i innych osobistych przedmiotów. To pieczątka, która służy do samodzielnego układania treści oznaczenia. Takie podpisanie bądź oznakowanie ułatwia odnalezienie zgubionej lub pozostawionej rzeczy oraz zwrócenie jej właścicielowi.

    

   Drukarenka do odzieży Colop sprawdza się doskonale w żłobkach, przedszkolach i szkołach, gdzie dzieci często gubią, mylą bądź nie potrafią jeszcze rozpoznać swoich rzeczy. Podpisany przedmiot szybko może wrócić do właściciela. Poza miejscami sprawującymi opiekę nad dziećmi, drukarenka może być przydatna również osobom dorosłym. Świetnie sprawdzi się w szatniach pracowniczych, gdzie łatwo można pomylić podobną odzież roboczą, w domach opieki dla osób starszych, w szatniach obiektów sportowych czy na wyjazdach.

    

   W jaki sposób działa drukarenka do odzieży Colop IQ?

    

   Drukarenka do odzieży i innych przedmiotów Colop umożliwia oznaczenie i podpisanie osobistych rzeczy, dzięki czemu w przypadku ich zgubienia mogą szybko wrócić do właściciela. Działanie przedmiotu jest podobne do pieczątki, jednak dzięki temu, że jest to drukarenka, to treść odbijanej pieczątki można wielokrotnie zmieniać i dopasowywać w zależności od potrzeb.

    

   W zestawie prócz drukarenki znajdują się również: poduszka z czarnym specjalistycznym tuszem do tkanin, biała taśma, która umożliwia oznaczanie także ciemnych i czarnych materiałów, zestaw czcionek, zawierający dodatkowo cyfry oraz polskie znaki, dzięki czemu można w pełni spersonalizować treść odbicia i specjalna pęseta ułatwiająca montaż treści tekstu, za pomocą czcionek dołączonych do zestawu.

    

   Trwałość drukarenki Colop oraz tuszu

    

   Z pewnością zastanawiasz się, czy drukarenka Colop jest solidnym przedmiotem i czy treść oznaczenia na przedmiotach jest trwała. Możemy zapewnić o jej solidnym wykonaniu. Drukarenka wyprodukowana jest z materiałów najwyższej jakości i przetestowana na niesamowitą liczbę miliona odbić!

    

   Ponadto treść odbicia jest niezwykle odporna na ścieranie podczas prania i wytrzymuje kolejno: do 50 prań przy temp. 30 st. C, 25 prań przy temp. 60 st. C oraz 10 prań przy temperaturze 90 st. C. Specjalistyczny tusz zastosowany w drukarence nie zastyga wewnątrz urządzenia, a jednocześnie nie rozmazuje się na materiale po odbiciu. Drukarenka wyposażona jest w czarny tusz z dodatkową białą taśmą. Po wprasowaniu stanowi ona jasne tło dla oznaczeń ciemnych ubrań, na których czarny tusz mógłby być słabo widoczny.

    

   Drukarenka Colop IQ a inne sposoby na oznaczanie odzieży

    

   Pomimo że na rynku jest wiele sposobów na oznaczanie odzieży i przedmiotów, to właśnie drukarenka umożliwia pełną personalizację i możliwość wielokrotnej zmiany treści znakowania. Dzięki temu sprytnemu rozwiązaniu drukarenka Colop służyć może wiele lat i oznaczyć nią można przedmioty wielu osób np. każdego dziecka czy członka rodziny. 

   Drukarenka umożliwia zamieszczenie trzech wierszy tekstu. Dzięki temu na ubraniu umieścić można np. imię i nazwisko, grupę w przedszkolu, klasę czy nr telefonu rodzica. Warto zaznaczyć, że tusz w drukarence jest niezwykle trwały, nie zastyga w pieczątce, nie rozmazuje się po aplikacji i pozwala na precyzyjne wykonanie oznaczenia danej rzeczy.

   9004362511779

   Specyficzne kody

   Celina2023-01-09
   Drukarenka do ubrań

   Pieczątka jest super! Wcześniej mieliśmy naklejki, niestety nie były tanie, było ich za mało (jak na ilość ubrań córki) i odpadały w praniu. Pieczątka jest idealnym rozwiązaniem, wytrzymuje wiele prań, łatwo się nią podpisuje rzeczy (nie trzeba prasować) i do tego zostaw liter pozwala na dowolny układ i zmiany napisów w prosty sposób. Napis jest czytelny.

    Napisz opinię
    Drukarenka do odzieży IQ

    Zobacz także

    16 innych produktów w tej samej kategorii:

    Drukarenka do odzieży IQ

    76,80 zł
    brutto