Top kategorie

Blog reklamowy - nasze inspiracje

Profesjonalny druk

Profesjonalny druk w przystępnych cenach i wysokiej jakości

W celu najwyższej obsługi naszych klientów wykonujemy druki  przy pomocy sprawdzonych maszyn i tuszy, co zapewnia Państwu gwarancję jakości i terminowości zleceń. Oferujemy drukowanie na sprawdzonych maszynach i oryginalnych tuszach  Doświadczenie oraz znajomość branży sprawia, że możemy podjąć się każdego zamówienia, a współpraca z klientami pozwala nam na ciągły rozwój.

Posiadamy najlepszy w swojej klasie ploter eko-solwentowy Mutoh ValueJet serii X z japońskimi technologiami: Mutoh DropMaster X, Mutoh Intelligent Interweaving, na którym drukujemy prace jakościowe takie jak: folie samoprzylepne na witryny sklepowe, kasetony czy do oklejania samochodów.

Banery , siatki Mesh i papier blueback drukujemy na ploterze Artemis 3208 o szerokości zadruku 320 cm w jednym kawałku. Maksymalna szybkość druku 180 m2 na godzinę sprawia że jesteśmy w stanie realizować duże zamówienia w ekspresowym tempie.

W naszym parku maszyn znajdują się niezbędne do obróbki wydruków trymery, laminatory wielkoformatowe RSC oraz plotery tnące Summa D120.

W naszej ofercie znajduje się również wielkoformatowy druk na tkaninie oraz folii.

Jak powstała Drukarnia Wojewoda?

„Moja historia zaczęła się w 2010 roku. Na pierwszym roku studiów postanowiłem założyć własna agencję reklamową Magicprojects. Zajmowałem się reklama zewnętrzną. Produkowałem tablice billboardowe i przyczepy reklamowe.  Wykonywałem projekty i zlecałem wydruki. Wraz z wzrostem liczby klientów moja działalność zaczęła przyspieszać. Stworzyłem zespół specjalistów którzy sprawili że firma rozwija się skokowo. Nasze studio graficzne potrafiło spełnić wszystkie oczekiwania klientów. Problemem okazała się terminowość i jakość drukarni z którymi współpracowaliśmy. Okazało się że najlepszym wyjściem będzie inwestycja i rozwój własnej produkcji, tak powstała Drukarnia-Wojewoda. Obecnie mamy szeroki wachlarz produktów, które mogą pomóc rozkręcić Twój biznes. Zastanawiasz się jaka będzie historia Twojej marki? Jedno jest pewne, zrobimy wszystko abyś dotarł tam gdzie chcesz.”

Pozdrawiam Dariusz Wojewoda