Top kategorie

Blog reklamowy - nasze inspiracje

Wybór stoiska targowego.

Wybór stoiska targowego.

Planowanie udziału w targach. Jakie stoisko wystawiennicze?

Wybór i tworzenie stoiska wystawienniczego to najważniejszy element przygotowań do zakupu systemu wystawienniczego.
Firmy biorące udział w targach pilnie śledzą konkurencje, dąży do doskonalenia swojej marki i pozycji na rynku. Targi branżowe to okazja aby pokazać klientom przewagę swojej oferty. Stoisko targowe to pierwsze pole do pokazania swojej wyższości. Elementy stoiska wystawienniczego musza być dobrze zaprojektowane i wydrukowane. 

Systemy Wystawiennicze drukarnia wojewoda

Wykorzystaj targi by nawiązać relacje z klientem. biorąc udział w tego rodzaju imprezie mamy szansę pozyskania nowych klientów, kontaktów firmowych i poznać ofertę klientów. Odpowiednia prezentacja i profesjonalne wykreowanie swojego wizerunku to podstawa. Zadbaj o dobrej jakości zdjęcia, logo i jakość wydruku.

Stoisko targowe robiące wrażenie.

Wykorzystaj przestrzeń, zadbaj o każdy element stoiska i daj szansę klientom zapamiętać ofertę Twojej firmy. Aby osiągnąć zakładane cele musimy skupić się na przyciągnięciu uwagi oraz zainteresowania uczestników odwiedzających stoisko. Wizytówki wszelkiego rodzaju ulotki i foldery są ważne, ale to za mało w takiej sytuacji. Musimy zadbać o wyróżnienie stoiska targowego, które da nam w odpowiednią oprawę reklamową, reprezentacyjną. Ważne jest również zapewnienie odpowiedniego oświetlenia.


Najnowsze trendy w systemach wystawienniczych

Nasze stoisko targowe możemy stworzyć wykorzystując: ścianki reklamowe, trybunki i lady reklamowe, stojaki na ulotki i wizytówki, flagi czy systemy podwieszeń. Produkty zabudowy reklamowej  tworzące stoiska musza być przemyślane tak aby stanowiły całość. Bardzo ważna jest tu grafika reklamy. 

podwieszenia reklamowe

Systemy podwieszeń reklamowych

Już wkrótce będziemy mieli przyjemność zaprezentować kolejny element systemów wystawienniczych taki jak systemy podwieszeń. Systemy te sprawią że stoisko Twojej firmy będzie się wyróżniać i będzie widoczne z daleka. Zapraszamy już niebawem do zakupu stoiska targowego wzbogaconego o ten element.