Top kategorie

Blog reklamowy - nasze inspiracje

Top 5 personalizowanych prezentów na Walentynki na każdą kieszeń

Top 5 personalizowanych prezentów na Walentynki na każdą kieszeń

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Co roku pojawia się ten sam problem – czym obdarować ukochaną osobę. Pewnie znudziło Ci się coroczne kupowanie kwiatów i czekoladek. Prezentujemy top 5 naszych propozycji na personalizowany prezent dla niej i dla niego. Pamiętaj, że nie liczy się wartość podarunku, a gest i czas wspólnie spędzony razem.

 

1.       Kubek z nadrukiem

Kubek z nadrukiem i personalizacją to idealne wyjście dla osób szukających niebanalnego prezentu, który jednocześnie będzie praktyczny. Każdego dnia podczas picia kawy czy herbaty osoba  obdarowana będzie o Tobie myślała. Oferujemy wiele różnych modeli oraz całą gamę gotowych wzorów, więc nie musisz się martwić co umieścić na kubku – wybierz, a resztę przygotujemy za Ciebie.

 Fotokubek

 Zobacz kubki.

2.       Drewniana tabliczka na słodycze w kształcie serca

Niebanalny sposób na wyrażenie swoich uczuć i pokazanie, jak ważna jest dla Ciebie druga osoba. Obdarowana osoba na pewno doceni ten indywidualny upominek, do którego sam musisz włożyć troszkę pracy. Otrzymujesz wygrawerowaną tabliczkę w kształcie serca z wolnymi przestrzeniami do wklejenia słodyczy, których nazwy razem z tekstem stworzy spójną całość.

 Tabliczki prezentowe

 Zobacz tabliczkę.

3.       Walentynkowy Box Prezentowy

Kolejny z pomysłów, do którego potrzeba odrobine inwencji twórczej i własnego wkładu. Stworzenie spersonalizowanego  boxa nie jest wcale tak trudne – kto zna lepiej ukochana osobę jak nie Ty! W zestawie otrzymujesz drewnianą skrzynkę z grawerem na wieczku jednym z  gotowych wzorów oraz możliwością personalizacji, cztery serduszka z dowolnym napisem oraz wypełnienie w postaci kolorowego sizalu. Do Ciebie należy tylko wypełnienie boxa.

Drewniana skrzynka z grawerem

 Zobacz herbaciarkę z grawerem.

4.       Poduszka z nadrukiem

Z poduszkami jest ta sama zasada co z kubkami. Prezent nietypowy, a jednocześnie praktyczny. Która kobieta nie lubi masy poduszek na sofie lub łóżku. Uwierz nam, ta obdarowana przez Ciebie będzie miała największą wartość. Wybierasz tylko wzór i otrzymujesz całkowicie gotowy prezent – w zestawie jest poszewka z nadrukiem oraz wkład.

 Poduszka z nadrukiem

Zobacz Poduszka z nadrukiem.

5.       Brelok lub otwieracz do piwa

Prezent wcale nie musi być kosztowny. Brelok lub otwieracz z grawerem i personalizacją to pomysł na upominek na każdą kieszeń. Drobny podarunek wcale nie oznacza, że jest gorszy. Obdarowana osoba na pewno doceni pomysł oraz gadżet z własnym imieniem, który przy codziennym użytkowaniu będzie o Tobie przypominał.

 Otwieracz do piwa z nadrukiem

 Zobacz otwieracz z nadrukiem.

                Pamiętaj, tak jak pisaliśmy na początku wpisu nie liczy się wartość upominku, najważniejsze to poświęcić czas w ten wyjątkowy dzień ukochanej osobie. Jest to najważniejszy i najcenniejszy z prezentów. Wszystkie prezentowane przez nas produkty możesz zamówić na naszym sklepie.