Kontynuując korzystanie z tej witryny, akceptujesz Politykę prywatności i wykorzystywanie przez nas z plików cookie.
Blog reklamowy - nasze inspiracje

Blog Reklamowy Drukarni Wojewoda

Kupuj i spłacaj jak Ci wygodnie Możesz kupić więcej niż myślisz. Wnioskuj o limit odnawialny do 10 000 zł i kupuj w wielu sklepach. Za każdym razem decydujesz o sposobie spłaty: na raty lub do 54 dni później.
Targi biznesowe to doskonałe miejsce na prezentację naszej firmy. Firmy specjalizujące się w tworzeniu stoisk targowych co rok rywalizują na nowe i oryginalne pomysły na to, jak przyciągnąć klientów do stoiska. Nie musisz zlecać przygotowania agencji czy specjalistycznej firmy, możesz skompletować stoisko w Drukarni Wojewoda i wykorzystać sprawdzone rozwiązania. Jeżeli zdecydowaliśmy się na udział w targach branżowych, to stoi przed nami wyzwanie, żeby przygotować atrakcyjne stoisko, które...
Na dzień dziecka pociecha spodziewa się najczęściej jakiejś wielkiej niespodzianki. Jest to dla niej z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. Zamiast tradycyjnych prezentów można obdarować dziecko atrakcyjnym wystrojem w jego pokoju. Jest to szczególnie dobry pomysł, jeśli dziecko faktycznie o tym marzy. Dziecko ma swój gust, szybko go zmienia i błyskawicznie rośnie, więc urządzanie takiej przestrzeni nie jest proste.
Historia wizytówek sięga XV wieku. Początkowo używano ich w Chinach, a w czasach Ludwika XIV za ich pomocą anonsowała się francuska arystokracja. Dziś wizytówki wykorzystuje się do promowania biznesu, dlatego ważna jest głównie czytelność ich przekazu. Jakie wizytówki wybrać dla firmy? Sprawdź, na co zwrócić uwagę, by podjąć odpowiednią decyzję.
Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, iż takie mleczne szyby w zdecydowanej większości nie powstają w hutach szkła. Folia szroniona pozwala uzyskać na szklanej powierzchni efekt szronu. Takie szyby spotkać możemy dziś w wielu miejscach, dlatego tym bardziej interesujące jest, iż efekt ten może być uzyskany dzięki folii. W niniejszym artykule postaramy się wymienić zalety takiego rozwiązania i rozwiejemy wątpliwości odnośnie poziomu skomplikowania montażu takiej folii na szybie.
Szukasz sposobu aby Twoja firma była widoczna na mieście? Zacząłeś działalność, masz świetna nazwę firmy, logo i wizytówki. Założyłeś profil firmowy w mediach społecznościowych i stronę www, ale ciągle słyszysz od klientów i znajomych, że nie wiedzieli o Twojej firmie lub nie mogą trafić do Twojej siedziby. Zastanawiasz się jak zaznaczyć swoją obecność w przestrzeni miejskiej, ale nie masz worka złotych ,monet? Baner reklamowy może być rozwiązaniem tego dylematu.
Pomysłów na dekorację ścian w mieszkaniu czy biurze jest nieskończona ilość, ogranicza nas tylko wyobraźnia. Nowoczesne technologie i nowe rozwiązania w projektowaniu wnętrz zachęcają do eksperymentowania. Ściany to doskonałe miejsce dla oryginalnych tapet, które odmienią wnętrze salonu, sypialni, jadalni a nawet kuchni i przedpokoju. To prosty i niedrogi sposób na wyjątkowe wnętrze. Nowoczesne tapety są dodatkowo łatwe w montażu.
Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Co roku pojawia się ten sam problem – czym obdarować ukochaną osobę. Pewnie znudziło Ci się coroczne kupowanie kwiatów i czekoladek. Prezentujemy top 5 naszych propozycji na personalizowany prezent dla niej i dla niego. Pamiętaj, że nie liczy się wartość podarunku, a gest i czas wspólnie spędzony razem.
Wielu moich klientów, szczególnie tych którzy dopiero rozpoczynają swoja przygodę z promowaniem swojej firmy nie wie od czego zacząć. Jak sprawić że firma stanie się rozpoznawalna? Na co przeznaczyć budżet? Czy powinniśmy wydrukować wizytówki, czy ulotki, a może okleimy samochód albo wynajmiemy tablice billboardowe na mieście? Pierwszy krok który trzeba postawić to wykonanie projektu logo firmy.