Drukarenka Printer IQ 30
   Drukarenka Printer IQ 30

   Drukarenka Printer IQ 30

   Opinie (0)
   60,80 zł
   brutto

   Drukarenka Printer IQ 30

   Drukarenka do samodzielnego ustawienia treści pieczątki. 

   Wymiar odbicia: 18 x 47 mm

   Kolor odbicia: czarny

   Maksymalna ilość wierszy - 5-6 linijki

   Ilość

   Drukarenka


   Pieczątka jest precyzyjna i łatwa w użytkowaniu. Drukarenka zawiera 20 wymiennych czcionek oraz znaki takie jak @, fax oraz piktogramy. Pieczątkę można otworzyć i zamknąć jednym ruchem. Poręczna obudowa i niewielki format pieczątki pozwala na schowani jej w niewielki kieszeni. Harmonijny kształt, który ułatwia wykonanie czytelnego odbicia pieczątki. Trwała pieczątka, wykonana z tworzyw najwyższej jakości. Testowana na wykonanie 1.000.000 odbić.

   Jak prawidłowo otwierać i zamykać pieczątki COLOP?

   Poniższa instrukcja obrazuje sposób w jaki należy prawidłowo zamykać pieczątkę oraz w jaki sposób można łatwo ją odblokować. Ważnym jest, aby po nałożeniu zatyczki, wcisnąć dwa boczne przyciski. Dzięki temu, zatyczka będzie długotrwale pełniła swoje funkcje. Natomiast po zdjęciu zatyczki, wystarczy mocno przycisnąć pieczątkę do płaskiej powierzchni lub odwrócić pieczątkę do góry dnem i wcisnąć kciukami przezroczyste brzegi podstawy pieczątki, aż do wystąpienia charakterystycznego dźwięku kliknięcia.
   OTWIERANIE
   1. ZDEJMIJ ZATYCZKĘ 2. DOCIŚNIJ DO POWIERZCHNI 3.OTWARTA PIECZĄTKA

   ZAMYKANIE
   1. NAŁÓŻ   ZATYCZKĘ 2. WCIŚNIJ BLOKADĘ 3.ZAMKNIĘTA PIECZĄTKA

   Guma do pieczątki o najwyższej jakości w 24 godziny.

   Dzięki ergonomicznej konstrukcji oraz inteligentnym funkcjom, nasz laser Trotec Speedy 100 otwiera przed Tobą obiecujące możliwości obróbki gumy o nieograniczonych kształtach. Lasery Speedy gwarantują najwyższą jakość i maksymalną efektywność podczas cięcia, grawerowania i znakowania dzięki czemu pieczątki zamówione do 10:00 wysyłamy w tym samym dniu. Możesz też odebrać pieczątke osobiście już po godzinie. 

   9004362394310

   Specyficzne kody

   ean13
   9004362394310

   Brak opinii użytkowników

   Napisz opinię
   Drukarenka Printer IQ 30

   Zobacz także

   6 innych produktów w tej samej kategorii:

   Drukarenka Printer IQ 30

   60,80 zł
   brutto