Top kategorie

Blog reklamowy - nasze inspiracje

Jaka jest cena potykaczy reklamowych- jaki wybrać?

Jaka jest cena potykaczy reklamowych- jaki wybrać?

Skuteczny marketing związany jest oczywiście z inwestycją w narzędzia reklamowe. Aby zbudować wizerunek firmy, przyciągnąć do siebie klientów i doprowadzić do wzrostu sprzedaży towarów. Trzeba się nieco postarać i wybrać odpowiednią formę reklamy. Narzędziem reklamowym, które jest bardzo popularne, są potykacze reklamowe. Za ich użyciem przemawia sporo argumentów. Po pierwsze, są one niezwykle wygodne w użytkowaniu. Ich wykonanie z najwyższej jakości materiałów sprawia, że przez długi czas będą służyć jako skuteczny informator klienta o aktualnej ofercie firmy. Kolejnym ich plusem jest niewygórowana cena. Stojaki reklamowe potykacze nie są kosztownym narzędziem reklamowym. Występują one w różnych formatach: A2, A1, A0, B2, B1. Daje to więc duże pole manewru przedsiębiorcom, podczas wdrażania planu marketingowego. Tanie potykacze to skuteczna forma dotarcia do konsumenta. Jaki potykacz reklamowy wybrać? Które są najdroższe?

Potykacz reklamowy cena

Potykacze reklamowe- ich rodzaje i cena

Potykacze reklamowe są niezwykle popularne, a czynnikiem, który za tym przemawia, jest ich szeroka możliwość wykorzystania w marketingu. Potykacze dzielą się ze względu na materiał, z którego zostały wykonane, a także format. Niektóre z nich wyposażone są również w dodatkowe akcesoria. Wszystko zależy od wyboru tego, odpowiedniego dla siebie. Jaka jest ich cena? Podział potykaczy ze względu na wykonanie:

1. Potykacze drewniane/ kredowe- są one niezwykle stylowe. Dzięki zbudowaniu z drewna, ich design jest elegancki. Prócz tego są one bardzo wytrzymałe. Zastosowano w nich specjalne lakiery, dzięki którym radzą sobie z niełatwymi, zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Potykacze drewniane są atrakcyjną formą reklamy zwłaszcza w branży gastronomicznej. Posiadają one tablicę kredową, która jest łatwa w czyszczeniu, a zmiany mogą być nanoszone w każdej chwili. Są to tanie potykacze, których cena jest niska, a dają możliwość ciągłej edycji treści informacyjnych i promocyjnych. Pozwala to na codzienne zachęcanie klienta nowymi ofertami czy promocjami, bez wykonywania nowych wydruków. Potykacze drewniane są idealnym rozwiązaniem dla osób, których oferta ulega częstym zmianom. Ich cena różni się w zależności od formatu, a także dodatkowych funkcji, jak np. wodoszczelności.

2. Potykacze aluminiowe i metalowe owz- są one dużo wytrzymalsze w porównaniu do potykaczy drewnianych. Do ich wykonania użyto wysokiej jakości surowców, które zapewniają im jeszcze większą odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne i chronią je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Potykacze tego typu najczęściej wyposażone są w system ram zatrzaskowych OWZ, co dobrze zabezpiecza plakaty i inne treści promocyjne. Ich cena zależy od formatu, którego oferta jest bardzo szeroka: A2, A1, A0, B2, B1.

3. Potykacze / kiwaki- Potykacze, które inaczej zwane są kiwakami, są najpopularniejszymi nośnikami reklamy do użytku zewnętrznego. Ich rama osadzona jest na sprężynach, dzięki czemu dostosowują się one do siły wiatru. Ich podstawę stanowi zbiornik na wodę, który napełniony sprawia, że potykacz jest ciężki. Ich cena także różni się w zależności od formatu. Jest to jednak już nieco droższą propozycją. Stojaki reklamowe wyposażone są w ramki owz do łatwej wymiany plakatów.

Potykacz drewniany cena

Stojaki reklamowe potykacze- jaki wybrać?

Wszystkie rodzaje potykaczy reklamowych mają spełniać ten sam cel, którym jest przyciągnięcie uwagi klienta. Sprawdzenie przez niego oferty biznesowej i zachęcenie go do skorzystania z usług firmy. Tak naprawdę wybór odpowiedniego potykacza reklamowego uzależniony jest od typu działalności, w jakiej się działa. Także od miejsca, w którym będzie stał. Dla branży gastronomicznej najlepszym wyborem będzie tani potykacz drewniany, który skutecznie będzie zachęcał do skorzystania z oferty w godzinach otwarcia lokalu. Jeśli potrzeba jednak sięgnąć po coś nieco solidniejszego, to doskonałym wyborem będzie zarówno potykacz aluminiowy, jak stojak kiwak.

Ile kosztuje plakat do potykacza?

Cena plakatu to około 20 złotych za sztukę. Pamiętajmy, że do potykacza zazwyczaj potrzebujemy 2 plakaty.  Plakat drukowany na papierze to produkt dedykowany w wnętrz. Do potykaczy zewnętrznych polecamy plakaty drukowane na materiale PET, który jest odporny na wilgość i deszcz.  Tablice nigdy nie są idealnie szczelne. Woda zawsze wejdzie w szczeliny ramki i foli ochronnej. 

Gdzie kupić plakat do potykacza?

Plakaty do potykaczy kupisz w Drukarni Wojewoda. Drukujemy plakaty w każdym rozmiarze. Drukujemy na papierze plakatowym oraz na plakaty wodoodporne na materiale Pet. Jeśli zaciekawił Cię ten wpis, zapraszamy do częstszego zaglądania na naszego bloga i media społecznościowe. Zapraszamy również do subskrypcji newslettera.