Top kategorie

Blog reklamowy - nasze inspiracje

Ścianki reklamowe i wystawiennicze.

Ścianki reklamowe i wystawiennicze.

Ścianki reklamowe to szybki sposób na stworzenie efektownego tła bądź stoiska. Ich przemyślana konstrukcja pozwala zaoszczędzić czas montażu i miejsce potrzebne podczas transportu. Rozłożenie ścianki wystawienniczej trwa zaledwie kilka minut. Grafikę montuje się za pomocą rzepów, listew magnetycznych, silikonowego obszycia lub zakłada bezpośrednio na stelaż i dopasowuje zamkiem błyskawicznym. Dostępne są w wielu kształtach. Produkowane są także ścianki na indywidualne zamówienie, według projektu przygotowanego prze klienta. 

Ścianka reklamowa tekstylna

Dobrze dobrana grafika to połowa sukcesu systemu reklamowego.

Szeroka oferta rozmiarów pozwala na znalezienie systemu wystawienniczego na każdą okazję. Systemy reklamowe to nie tylko świetne rozwiązanie targowe, ale także świetny przekaz informacji w punktach sprzedaży lub tło do zdjęć. Przemyśl dobrze do czego chcesz wykorzystać ściankę. Czy ścianka ma reklamować ogólnie firmę, markę czy konkretne produkty. Przemyśl również miejsce w którym będzie stała ścianka, czy ma wydzielać dany obszar czy służyć jako tło do zdjęć. Bardzo często tłem do zdjęć jest logo naszej firmy, świetnie się to sprawdza jako tło postów na facebooku i instagramie.

Jak wybrać odpowiednią ściankę reklamową?

Aby najlepiej dopasować ściankę reklamowa do Twoich potrzeb odpowiedz sobie na poniższe pytania.

  1. Jaką powierzchnią dysponujesz?
  2. Jakiego potrzebujesz kształtu?
  3. Na jakim materiale będzie wydruk?
  4. Jak często będzie wymieniana grafika?
  5. Czy ścianka będzie modyfikowana?
  6. Jak często ścianka ma być przenoszona?
  7. Czy potrzebne będzie oświetlenie?
  8. W jaki sposób ścianka będzie transportowana?

Ścianka tekstylna

Jakie są rodzaje ścianek reklamowych?

Ścianka banerowa- regulacja wymiaru, łatwa wymiana grafiki, cena.

Ścianka banerowa posiada teleskopowe maszty, które pozwalają dostosować wysokość i szerokość ścianki do potrzeb. Grafika może być wydrukowana na materiale banerowym lub tekstylnym. Szybka realizacja.

Ścianka POPUP - efektowny system reklamowy

Ścianki Pop-up to ciekawy system składający się z aluminiowej konstrukcji w kilku dostępnych szerokościach. Grafika na panelach PCV montowana za pomocą taśmy magnetycznej. Ścianki popup dostępne są w wersji prostej i łukowej. 

Ścianka tekstylna - lekka konstrukcja, grafika tekstylna.

Zbudowane z mocnych i lekkich rurek aluminiowych, które umożliwiają budowę niemal dowolnego kształtu. Poza standardową ofertą możliwe jest zamówienie ścianki tekstylne na wymiar. Ścianka zaprojektowana z myślą o grafice tekstylnej, którą w łatwy sposób naciąga się na system. Grafika tekstylna jest zapinana za pomocą zamka, rzepów, lub wciskana do konstrukcji dzięki silikonowym zakończeniom. 

W co warto doposażyć ściankę reklamową?

Ścianki reklamowe w zależności od miejsca ekspozycji i przeznaczenia warto doposażyć w dodatkowe oświetlenie. Dodatkowo watro obok ustawić stojak na ulotki z katalogiem reklamowanego produktu. Jeśli zamierzamy przy ściance rozdawać produkty próbne czy gadżety z logo to warto zakupić trybunkę reklamową lub stoisko degustacyjne.  

System Wystawienniczy

Ścianka reklamowa jako część stoiska targowego.

Pamiętaj że ścianka reklamowa wykorzystywana w stoiskach targowych musi być całością całego systemu wystawienniczego. Pracownicy Drukarni Wojewoda z przyjemnością pomogą dobrać odpowiedni rodzaj i wymiar ścianki pod miejsce na hali wystawienniczej. Doradzimy które elementy dodatkowe są niezbędne. Dodatkowo posiadamy wiedze o montażu ścianek reklamowych i całych systemów wystawienniczych. Posiadamy i nstr9okcje i filmy instruktażowe co przyspieszy i ułatwi montaż, szczególnie ten pierwszy.  Jeżeli jeszcze masz jakieś wątpliwości zapraszamy do kontaktu oraz dalszego śledzenia naszego bloga i mediów społecznościowych.